O FIRMIE

Szanowni Państwo !
Z przyjemnością przedstawiam Państwu firmę Ventra Sp.z o.o.

Od 1996r. skutecznie oferujemy swoje usługi w branży klimatyzacyjnej i wentylacyjnej.

Oferujemy swoje usługi na etapie tworzenia koncepcji, wykonania projektu, a także montażu instalacji oraz zapewnienia opieki serwisowej nad urządzeniami.
Zapewniamy dostawy i dystrybucję sprzętu od renomowanych producentów.

Świadczymy szeroki zakres usług w zakresie wentylacji, klimatyzacji komfortu, klimatyzacji przemysłowej, klimatyzacji precyzyjnej, chłodnictwa oraz ogrzewnictwa z wykorzystaniem najnowszych technologii, w tym odnawialnych źródeł energii.

Nasza siedziba znajduje się w centrum Polski - w Łodzi, a ponieważ działamy na terenie całego kraju, pozwala nam to być skutecznym w każdym jego zakątku.

Swój sukces zawdzięczamy kontaktom i współpracy z naszymi partnerami. Dzięki temu możemy być obecni wszędzie, wspierając tych, którzy nam zaufali.

Naszym bogactwem są ludzie. Zarówno Ci, którzy pracują w naszej firmie jak i  ci, którzy widzą w nas doświadczony, wykształcony i wiarygodny zespół, pomagający im zrealizować zadania i wyzwania, których się podjęli.

Dzięki doświadczonej i wykształconej kadrze inżynierskiej oraz pozostałym atutom z firmą VENTRA Sp . z o.o. poczujesz się komfortowo.

Mam nadzieję, że ta krótka prezentacja spotka się z Państwa zainteresowaniem, które nakłoni Państwa do skorzystania z naszych usług. Oddajemy do Państwa dyspozycji swój czas i potencjał.
Liczymy na nawiązanie współpracy.

                                                                                                                                    Prezes Zarządu

                                                                                                                               Przemysław Kozłowski