PROJEKTOWANIE INSTALACJI

Klimat pomieszczenia to szereg czynników mających wpływ na nasze samopoczucie w mniejszym lub większym stopniu.

Jednym z najważniejszych jest stan powietrza wewnątrz - jego temperatura, wilgotność, świeżość i ruch. Wszystkie te cztery parametry muszą być odpowiedniej jakości. Zła jakość jednego z nich psuje całe wrażenie. (Projektowanie instalacji)

Dobry klimat pomieszczenia to również jego wygląd - kolor ścian, kształt i kolor przedmiotów. Jakże ważne jest tu umiejętne wkomponowanie niezbędnych urządzeń i ukrycie instalacji. (Projektowanie instalacji)

Dobre samopoczucie to również świadomość, że komfort, który sobie zapewniamy niewiele nas kosztuje, że pieniądze wyłożone na inwestycję zostały jak najlepiej wykorzystane, że środowisko wokół nas nie doznaje zbytniego uszczerbku. (Projektowanie instalacji)

Chłodzenie maszyn czy procesów technologicznych to często konieczność. Dobra instalacja chłodnicza to nie tylko skuteczność, to także precyzja, niskie koszty eksploatacyjne, a nawet oszczędność dzięki odzyskowi ciepła.Wszystkie te elementy wymagają dogłębnej analizy przed podjęciem ostatecznej decyzji. (Projektowanie instalacji)

Chcąc pomóc w jej podjęciu, oddajemy do Państwa dyspozycji zespół młodych inżynierów o otwartych umysłach, potrafiących myśleć niekonwencjonalnie, prowadzony przez ludzi z wieloletnim doświadczeniem, którzy potrafią skierować siłę twórczą zespołu na właściwe tory. (Projektowanie instalacji)

Nasz zespół jest doskonale wyposażony w najnowocześniejsze pomoce do pracy: komputery, specjalistyczne oprogramowanie, środki łączności oraz transportu. (Projektowanie instalacji)

Chociaż zawsze jesteście Państwo mile widziani, nie musicie
do nas przychodzić - my przyjedziemy do Was.