PANASONIC - KLIMATYZACJA KOMFORTU

Dążenie do rozwoju i postępu zapewniło firmie Panasonic opinię międzynarodowego lidera w dziedzinie klimatyzacji. Nasze możliwości produkcyjne i zaangażowanie w ochronę środowiska pozwoliło nam otworzyć nowe horyzonty tworzenia i wdrażania innowacyjnych technologii, które mogą poprawić jakość Twojego życia.

Linie produktów do zastosowań domowych, biurowych i przemysłowych dostosowaliśmy, przy udziale nowego systemu Aquarea, do najbardziej zaawansowanych współczesnych wymagań konstrukcyjnych i środowiskowych.

W Panasonic wiemy czym jest odpowiedzialność wiążąca się z instalacją systemów chłodzących i grzewczych. Ponieważ dostarczanie najlepszych rozwiązań w dziedzinie klimatyzacji i ogrzewania ma znaczenie.

NOWA LINIA URZĄDZEŃ ETHEREA


Nowe urządzenia Panasonic z linii Etherea zapewniają maksymalną skuteczność pod każdym względem. Gwarantują minimalne zużycie energii, dzięki nowemu systemowi patrolującemu Eco. System ten wykrywa obecność osób w pomieszczeniu oraz poziom ich aktywności, a następnie w sposób ciągły dostosowuje wydajność pracy urządzenia. Funkcja ta w połączniu z systemem Inverter+ zapewnia oszczędności energii sięgające 71% w systemach z pompą ciepła oraz 60% w przypadku instalacji wyłącznie chłodzących.

 

Panasonic_-_Etherea.jpg

Nasze wyjątkowo ciche urządzenia troszczą się o Ciebie i Twoją rodzinę, zapewniając im najczystsze powietrze. Wyposażone są w zaawansowane funkcje, takie jak system oczyszczania powietrza E-ion+, zaprojektowany w celu eliminowania szkodliwych mikroorganizmów, bakterii i pleśni oraz system zapobiegający nadmiernemu obniżeniu wilgotności w pomieszczeniu, dzięki funkcji delikatnego osuszania.

 

Wykorzystane technologie:

 Panasonic - PATROL SENSOR

Czujnik patrolujący stale monitoruje pomieszczenie w celu zapewnienia optymalnej jakości powietrza.

 Panasonic - E-ION PLUS

System E-ion+ eliminuje z powietrza 99% bakterii, wirusów oraz pleśni.

 Panasonic - MILD DRY System utrzymywania doskonałej wilgotności reguluje jej poziom w otoczeniu, zapobiegając przesuszeniu.
 Panasonic - INVERTER System Inverter zapewnia oszczędność energii do 50%. Zyskujesz i Ty i środowisko naturalne.
 Panasonic - ECO PATROL Czujnik patrolujący Ecowykrywa obecność osób w pomieszczeniu, aby wyłączyć urządzenie, kiedy nikogo w nim nie ma.
 Panasonic - SUPER QUIET Dzięki super cichej technologii, w pokoju jest tak cicho jak w bibliotece.