MONTAŻ

montaz2.jpgDobra jakość urządzeń to na pewno bardzo ważny składnik niezawodnego funkcjonowania instalacji. Ważnym elementem jest również profesjonalny i sumienny montaż.

Dlatego też, tak dużą wagę przykładamy do jakości montażu. Do naszych zespołów montażowych dobraliśmy lmontaz1.jpgudzi o różnorodnych umiejętnościach technicznych. Regularnie organizujemy szkolenia montażystów w zakładach naszych dostawców.

Nasze zespoły są dobrze wyposażone w odpowiedni sprzęt, od odzieży roboczej poczynając, poprzez specjalistyczne urządzenia i narzędzia, a na środkach transportu i łączności kończąc.

Nasi monterzy znają się na swoim fachu, są otwarci na Państwa sugestie, potrafią odpowiednio się zachować w każdej sytuacji. Są dobrze przygotowani do każdego montażu, jedynym efektem ich działania jest Państwa zadowolenie i oczekiwany przez Państwa komfort.

Materiały pomocnicze jakimi się posługujemy pochodzą od znanych i uznanych producentów krajowych i zagranicznych, staramy się aby zawsze były najlepsze w swojej klasie.